İkinci El Eşya Alanlar admins

Ekiplerimiz tüm İstanbul ilçelerine kısa sürede hizmet vermektedir. İkinci el eşya alanlar olarak arayışlarınızda piyasa şartlarındaki en iyi fiyatlar sunularak eşyalarınız teslim alınacaktır. İstanbul sınırları içerisinde hizmet veren ikinci el eşya alanlar ekibi profesyonel ve işlerini severek güler yüzle çalışan kişilerden oluşmaktadır. Faaliyet alanımız tüm İstanbul ilçeleri için geçerlidir.
ikinci el eşya alanlarProfesyonel anlamda 2. el eşya hizmeti veren firmamız yıllardır sektör içerisinde olmasından ötürü sizlere dakikalar içerisinde hizmet verilmektedir.

Tüm eşya taşıma, sökme ve takma işlemlerinde oluşabilecek hasar durumlarında taşıma işlemini gerçekleştiren ekiplerimiz sorumlu olmaktadır.

İkinci el eşya alanlar ekibine evinizde bulunan ve kullanıma müsait olan tüm eşyaları satabilirsiniz. Kullanmak istemediğiniz hem satışı gerçekleştirebilir hemde 2019 yılına özel farklı tasarım ve kullanışlı eşya alımını gerçekleştirebilirsiniz. Ev ve iş yerlerinde bulunan tüm kullanılmış eşyaları tarafımıza satarak nakite çevirebilirsiniz. İkinci el eşya alanlar ekibimize satılan tüm eşyalar atölyelerimizde bakım, temizlik ve kullanılabilirlik durumu arttırılarak satışa çıkarılmaktadır.

İkinci El Eşya Alan Yerler Olarak Aynı Gün Hizmet

Firmamıza satılan hiç bir ikinci el eşya bakımları yapılmadan ve atölyelerimizde olan ustalarımızın dokunuşları olmadan asla satışa çıkarılmamaktadır. Sizlerin kullanmadığı ev ve iş yerlerinizde bulunan eşyalar başka kişilerin ihtiyaçları olabileceğini unutmamalısınız. Bu ihtiyaçlarını büyük rakamlar ödemek yerine bizlerden uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

ikinci el eşya alanlarBulaşık makinesi
Çamaşır makinesi
Fırın
Buzdolabı
Telefon
Laptop
Salon takımı
Koltuk takımı
Yatak odası
Gardırop
Televizyon ünitesi
Yemek masası
Sandalye
Çalışma masası

Bu sebeple ev ve iş yerlerinizde bulunan eşyalarınıza asla bu para eder mi bu işe yarar mı diye düşünmeden fiyat teklifi alabilirsiniz. Ustalarımızın müdahalelerinden sonra satmış olduğunuz ürün öylesine değişim görüyor ki sıfır ayarına getirilmektedir.

İkinci el eşya alan yerler olarak hizmet veren firmamız müşterilerimize ayrı kıymetli olup en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

İkinci El Eşya Alışverişinde Değerinde Fiyatlar

Hızlı ve çözüm odaklı çalışan ikinci el eşya alanlar ekiplerimiz gerekli eğitim ve sertifikalara sahip hizmet vermektedir. Hızla gelişen ülkemizde adım başı avm gibi alışveriş yerleri açılmaktadır. Hepimizin uğrak noktası olan avm’lerde büyük rakamlara satılan eşyaları gördükçe ciddi anlamda şaşırarak belkide bütçemizi aşan alışverişler yapmaya çalışıyoruz.

Büyük markaların sadece etiketi olması sebebi ile ürünlerini satıyor olması gerçekten çok üzücü bir durumdur.

Bizler İstanbul ilçelerinde markamızın tanınıyor olmasının tek sebebi müşterilerimizin satacak yada alacak olduğu eşyalara değerinde fiyatlar ile alışveriş imkanı sağlanmaktadır. Her alışverişimizde dürüst ve adil davranarak markamızı her geçen gün geliştirmiş ve bu günlere getirmiş bulunmaktayız.